...

Nasza Firma

Zobacz dlaczego warto wybrać naszą firmę

Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej organizacji spływów kajakowych. Oferujemy usługi dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Nasze doświadczenie i profesjonalizm gwarantują, że każdy spływ będzie niezapomnianym przeżyciem. 

Ponadto, chętnie organizujemy imprezy integracyjne czy motywacyjne dla firm, zapewniając nie tylko relaks i rozrywkę, ale również okazję do zacieśnienia relacji między pracownikami. Dzięki naszej wiedzy i umiejętności prezentujemy piękno żywiołu wody w najpiękniejszy sposób. Zobacz naszą ”galerię” i przekonaj sie sam.

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i kompleksowej obsługi, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania i zapewnić niezapomniane chwile na kajakach.

Co możemy dla Ciebie Zorganizować:

Spływy Grupowe

Zapraszamy grupy szkolne, firmy oraz inne instytucje do skorzystania z naszej oferty, na organizację spływu kajakowego. Przed rozpoczęciem spływu przeprowadzamy krótkie szkolenie z techniki pływania i bezpieczeństwa. Dla większych grup ustalamy indywidualną trasę, biorąc pod uwagę wiek oraz możliwości uczestników.

Spływy Indywidualne

Dla tych, którzy samodzielnie chcą spróbować swoich sił, pomożemy w wyborze trasy, która będzie dostosowana do Twoich preferencji oraz poziomu zaawansowania. Możesz wybrać trasę krótszą, dostępną dla początkujących lub dłuższą dla bardziej doświadczonych kajakrzy.

Spływy Integracyjne

Spływy integracyjne, to doskonały sposób na zorganizowanie wyjątkowej imprezy dla pracowników, ważnych klientów lub urozmaicenie szkoleń i konferencji. Organizujemy  imprezy integracyjne, z dostosowanym do potrzeb klienta programem.

Oferujemy wynajem różnego rodzaju kajaków dla każdego, kto chce spędzić czas na wodzie w sposób aktywny i ciekawy. Nasza flota kajaków obejmuje jednoosobowe i dwuosobowe kajaki w tym kajaki dwuosobowe z uwzględnieniem fotelika dla dziecka. Idealne dla rodzin z małymi dziećmi.
Wypożyczając nasze kajaki, otrzymasz również kaski i kamizelki ratunkowe, które zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo na wodzie. Ponadto na życzenie możemy dostarczyć torebki foliowe, aby twoje rzeczy pozostały suche podczas całego spływu.

Zainteresowany? To świetnie, skontaktuj się z nami.

Z przyjemnością zaplanujemy dla Ciebie:

Spływ Doliną Małej Panwi

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.